Direct uit voorraad leverbaar check
Niet goed geld terug check
Veilig & vertrouwd bestellen check
Gratis verzending binnen NL check

Gratis verzending

Bij Kapitein Regenkleding betaalt u geen administratiekosten of verzendkosten. Alle orders worden gratis bezorgd in heel Nederland.

Meer informatie


Eenvoudig betalen

U kunt uw bestellingen eenvoudig betalen met iDeal of overschrijving per bank.

Meer informatie


Op de hoogte blijven?

Wilt u op de hoogte blijven van onze aanbiedingen en het laatste nieuws over onze producten, meld u dan hieronder aan voor onze nieuwsbrief.

Perletti paraplu Zwart

Merk: Perletti
€ 19,95

check Direct uit voorraad leverbaar
check Gratis verzending binnen Nederland

Paraplu met automatische opening – licht en duurzaam

Deze paraplu is een praktische en stijlvolle oplossing voor optimale regenbescherming. Dankzij het automatische open- en sluitsysteem is de paraplu eenvoudig met één hand te bedienen, ideaal tijdens onverwachte regenbuien.

Met een openingdiameter van 96cm biedt deze paraplu voldoende bescherming tegen regen en wind. Ondanks het ruime formaat is hij met een gewicht van slechts 332 gram licht en comfortabel in gebruik, perfect voor dagelijks meenemen in tas of rugzak.

De paraplu is voorzien van fiberglas baleinen, wat zorgt voor extra flexibiliteit en windbestendigheid. Het doek is gemaakt van polyester pongee, een sterk en waterafstotend materiaal dat bekendstaat om zijn duurzaamheid en luxe uitstraling.

Kenmerken op een rij:

Automatisch openen en sluiten Diameter: 96cm Gewicht: 332 g

Baleinen van glasvezel voor extra stevigheid

Hoogwaardig polyester pongee doek

Deze paraplu is zeer geschikt als promotioneel artikel, maar ook als betrouwbare accessoire binnen een assortiment regenaccessoires voor dagelijks gebruik.